Spikerzy w latach 2017–2018

Tenczyn » Spikerzy w latach 2017–2018

2017

17–19 marca 2017

piątek – mityng: Michał z Trzebini

sobota – Krok 1: Dominika z Rzeszowa i Bartek z Rzeszowa

              Krok 1: Agnieszka z Rzeszowa i Piotrek z Rzeszowa

              Tradycja 3: Dorota z Nowej Dęby i Bogdan z Opola

              Krok 2: Ania z Opola i Artur Sanok

              Krok 2: Beata z Podczerwonego, Grzesiek z Podczerwonego

              Mityng: prow. Bogdan z Opola, spiker: Seweryn z Londynu (przez Skype'a)

niedziela – warsztat: Andrzej z Sędziszowa i Waldek z Jarosławia

                 mityng: podsumowanie, sugestie

 

23–25 czerwca 2017

piątek – mityng na Skype: spiker: Darek z Londynu;

sobota – Tradycja 1, 2, 3: Tadeusz "Czarny" z Krakowa

              Koncepcja 3, 4, 5: Krzysiek z Tarnowa

              Krok 3: Jarek z Oleśnicy, Malwina z Jastrzębia

              Krok 3: Goście ze Lwowa (Ukraina)

             mityng: Maciek i Weronika ze Świdnicy

niedziela - warsztat: Mariusz z Przemyśla i Maciek ze Świdnicy

 

15–17 września 2017

piątek – mityng: Tadeusz z Londynu (zasada 62)

sobota – Koncepcje 1, 2, 6, 7, 11: Bogdan z Opola

              Informacja o KSK: Bogdan z Opola, Tadeusz z Londynu, Krzysiek z Tarnowa

              Tradycja 4: Tadeusz z Londynu

              Krok 4: Darek z Londynu, Ania z Londynu, Grzesiek z Sanoka

              Krok 4: Ania z Krakowa, Robert z Kutna

              mityng na Skype: prow. Bogdan z Opola, spiker: Lilla z Nowego Jorku

              mityng nocny: Piotrek z Łobodzewa

 

niedziela – warsztat: Leszek z Krakowa

 

17–19 listopada 2017

piątek – mityng: Szymek z Głowna

             po mityngu: piosenki AA - Szymek z Głowna

sobota – Krok 5: Bogdan z Krakowa, Beata z Łodzi

              Krok 6: Beata z Rzeszowa, Waldek z Rzeszowa

              Krok 7: Artur z Mielca, Michał z Rzeszowa

             Tradycja 5: Ula z Rabki, Karol z Łodzi

             warsztat Zdroju: Basia z Nowego Wiśnicza, Janek z Łodzi, Piotrek z Warszawy

             mityng na Skype: prow. Bogdan z Opola, spikerzy: Basia z Nowego Wiśnicza, Teresa z Krakowa, Radek z Hamburga

             mityng: zapicie: Janek z Łodzi

niedziela – warsztat: Leszek z Andrychowa, Janusz z Nowego Sącza (relacja z KSK)

2018

16–18 marca 2018

piątek – mityng: Sylwia z Londynu       

sobota – Krok 8: Sylwia z Londynu, Iza z Rzeszowa

               Krok 8: Magda z Łodzi, Waldek z Londynu

               Koncepcja 8: Andrzej z Sędziszowa

               Tradycja 6: Robert z Kóz

               Tradycja 7: Mirek z Nowego Sącza

               Warsztat: zapicie: Agnieszka z Rzeszowa, Janek z Łodzi

               mityng na Skype: spikerzy: Wojtek z Hamburga, Waldek z Londynu

 niedziela – warsztat: Jacek z Kęt

 

15–17 czerwca 2018

 

sobota – Krok 9: Zuza z Krosna, Piotrek z Kielc

              Koncepcja 9,10: Tadeusz ze Szkocji

              Warsztat: nawroty: dr n. med. B. Woronowicz

niedziela – warsztat Koncepcje na grupie: Tadeusz ze Szkocji

 

14–16 września 2018

 

piątek – mityng: Sylwia z Londynu

sobota – Krok 10: Rafał z Jarosławia, Magda z Rzeszowa

             Krok 11: Robert z Torunia

             Tradycja 9: Iwona z Gorlic

             Tradycja 10: Waldek z Jarosławia

             Tradycja 11: Jadwiga z Rabki

             warsztat: Duchowość: Sylwia z Londynu

niedziela – warsztat: bezpieczeństwo w internecie, G-12: Tomek z Krynicy, Jacek ze Skawiny

 

16–18 listopada 2018

 

sobota – warsztat: Krok 12: Tadeusz "Czarny" z Krakowa

             warsztat: Tradycja 12: Marek "Biszkopt" z Krakowa

             warsztat: Podsumowanie Kroków i Tradycji: Tadeusz "Czarny", Marek "Biszkopt"

             warsztat: Koncepcja 12: Witek z Bełchatowa

             warsztat: Podsumowanie Koncepcji: Witek z Bełchatowa

             warsztat: Wzrastanie w służbie: Piotr z Krakowa

             warsztat: o służbach: Piotr z Krakowa

             warsztat: Nowe tłumaczenie Wielkiej Księgi: Anka z Krakowa, Jacek

niedziela – mityng AA: Michał z Rabki